Nejpopulárnější videa

 • Nejlepší pranky

  Rémi Gaillard - Nejlepší prankyTady nám Rémi Gaillard nabízí sestřih  těch nejzajímavějších  a nejvtipnějších scén, které je možné také dohledat na webu www.RemiGaillard.cz . Je to takový průřez jeho pokusy o humor převážně ze sportovního prostředí. Úsměvné, vtipné, komediální – Rémiho smysl pro humor asi nezná hranic, určitě nás brzy překvapí dalšími prankami.

 • Šéfkuchař

  Remi Gaillard - ŠéfkuchařTady se Rémi Gaillard představil jako kuchař a myslím, že postupoval celkem správně. Nejdřív přidal ingredience, zamíchal a ochutnal. Slané to asi bylo dost, jinak by určitě i dosolil. A pak už toho moc nestihl, protože si pro něj přišli pánové plavčíci. S těmi není radno si zahrávat, proto nechal vaření na jindy. To by mě zajímalo, co bude vařit příště, a kde?

 • Vítězství poháru

  Remi Gaillard - Vítězství poháruRémi se nebál zapojit do oslav vítězství, což není nic zvláštního, ale on nezůstal pouhým divákem, tentokrát se přidal do řad hráčů. A tak moc to prožíval, že by nikoho nenapadlo, že není součástí vítězného týmu. Dokonce ho s pohárem vyfotografovali do novin! A to není všechno, s úsměvem podal i rozhovor pro televizi. Kolik takových asi po světě běhá?

Kočka

Ohodnotit video
(1 Hlas)

Remi Gaillard - KočkaOpět jeden z bláznivých nápadů, které nakonec zrealizoval Rémi Gaillard. Převlékl se za velkou černou kočku a zamířil přímo do obchodu pro zvířata. Tak a show může začít. Pár lidí ohromil už svým obrovským převlekem, jiné nápadem nakoupit kočičí granule. Pobavil i personál, takovou návštěvu tam často nemívají. Co myslíte, chytili ho?

Další informace

 • Délka videa: 1:24
 • Rok natočení: 2008
 • Kamera: Arnaud Albelda.
 • Hudba: Les Béruriers Noirs - On a Faim
Více z této kategorie: « Zvířata - best of Bača »

Zanechat komentář