Nejpopulárnější videa

 • Nejlepší pranky

  Rémi Gaillard - Nejlepší prankyTady nám Rémi Gaillard nabízí sestřih  těch nejzajímavějších  a nejvtipnějších scén, které je možné také dohledat na webu www.RemiGaillard.cz . Je to takový průřez jeho pokusy o humor převážně ze sportovního prostředí. Úsměvné, vtipné, komediální – Rémiho smysl pro humor asi nezná hranic, určitě nás brzy překvapí dalšími prankami.

 • Šéfkuchař

  Remi Gaillard - ŠéfkuchařTady se Rémi Gaillard představil jako kuchař a myslím, že postupoval celkem správně. Nejdřív přidal ingredience, zamíchal a ochutnal. Slané to asi bylo dost, jinak by určitě i dosolil. A pak už toho moc nestihl, protože si pro něj přišli pánové plavčíci. S těmi není radno si zahrávat, proto nechal vaření na jindy. To by mě zajímalo, co bude vařit příště, a kde?

 • Vítězství poháru

  Remi Gaillard - Vítězství poháruRémi se nebál zapojit do oslav vítězství, což není nic zvláštního, ale on nezůstal pouhým divákem, tentokrát se přidal do řad hráčů. A tak moc to prožíval, že by nikoho nenapadlo, že není součástí vítězného týmu. Dokonce ho s pohárem vyfotografovali do novin! A to není všechno, s úsměvem podal i rozhovor pro televizi. Kolik takových asi po světě běhá?

Králík

Ohodnotit video
(0 hlasů)

Rémi Gaiilard - KrálíkZnáte ten vtip, jak přijede králík autem k poli, otevře dveře, vyskočí, prokličkuje mezi myslivci a pak zdrhá, co mu nohy stačí, aby ho náhodou některý netrefil? Tak přesně takhle se dá popsat scénka, v níž si roli králíka zahrál Rémi Gaillard. Myslivci celí překvapení a zkoprnělí, koukali na bílého králíka, jak peláší, div se nekutálí. Líbí se Vám tyhle „zvířecí“ videa?

Další informace

 • Délka videa: 0:35
 • Rok natočení: 2001
 • Kamera: Grégory Laffargue
 • Hudba: Ca cartoon

Zanechat komentář