Nejpopulárnější videa

 • Nejlepší pranky

  Rémi Gaillard - Nejlepší prankyTady nám Rémi Gaillard nabízí sestřih  těch nejzajímavějších  a nejvtipnějších scén, které je možné také dohledat na webu www.RemiGaillard.cz . Je to takový průřez jeho pokusy o humor převážně ze sportovního prostředí. Úsměvné, vtipné, komediální – Rémiho smysl pro humor asi nezná hranic, určitě nás brzy překvapí dalšími prankami.

 • Šéfkuchař

  Remi Gaillard - ŠéfkuchařTady se Rémi Gaillard představil jako kuchař a myslím, že postupoval celkem správně. Nejdřív přidal ingredience, zamíchal a ochutnal. Slané to asi bylo dost, jinak by určitě i dosolil. A pak už toho moc nestihl, protože si pro něj přišli pánové plavčíci. S těmi není radno si zahrávat, proto nechal vaření na jindy. To by mě zajímalo, co bude vařit příště, a kde?

 • Tříhvězdičkový výtah

  Remi Gaiilard - Tříhvězdičkový výtahNázev napovídá, že výtah v tomto hotelu není jen tak obyčejný výtah. Paní, která čeká, až výtah přijede je nemile překvapená, že v jejím výtahu někdo večeří. To jsou věci. „Asi nějaké novoty" jako by říkala. Rémi Gaillard opět šokuje svými nápady. Vy byste se určitě k večeři přidali, že?

Gorila

Ohodnotit video
(0 hlasů)

Rémi Gaiilard - GorilaGorila jde do obchodu, a protože nepotřebuje koupit jeden banán, ale rovnou celou tunu banánů, vezme si velký košík. Projíždí obchoďákem, a jakmile banány objeví, všechny skoupí. Gorilí služnost je aspoň taková, že gorila tiše vystojí frontu u pokladny a nákup zaplatí. Rémi Gaillard pobavil nejen prodavačky, ale i kupu přihlížejících. Tenhle den začal zajímavě? Koho/co zvláštního jste v obchoďáku potkali Vy?

Další informace

 • Délka videa: 0:38
 • Rok natočení: 2004
 • Kamera: Grégory Laffargue
 • Hudba: Générique The 3 Stooges
Více z této kategorie: « Prase Tučňák »