Nejpopulárnější videa

 • Nejlepší pranky

  Rémi Gaillard - Nejlepší prankyTady nám Rémi Gaillard nabízí sestřih  těch nejzajímavějších  a nejvtipnějších scén, které je možné také dohledat na webu www.RemiGaillard.cz . Je to takový průřez jeho pokusy o humor převážně ze sportovního prostředí. Úsměvné, vtipné, komediální – Rémiho smysl pro humor asi nezná hranic, určitě nás brzy překvapí dalšími prankami.

 • Šéfkuchař

  Remi Gaillard - ŠéfkuchařTady se Rémi Gaillard představil jako kuchař a myslím, že postupoval celkem správně. Nejdřív přidal ingredience, zamíchal a ochutnal. Slané to asi bylo dost, jinak by určitě i dosolil. A pak už toho moc nestihl, protože si pro něj přišli pánové plavčíci. S těmi není radno si zahrávat, proto nechal vaření na jindy. To by mě zajímalo, co bude vařit příště, a kde?

 • Vítězství poháru

  Remi Gaillard - Vítězství poháruRémi se nebál zapojit do oslav vítězství, což není nic zvláštního, ale on nezůstal pouhým divákem, tentokrát se přidal do řad hráčů. A tak moc to prožíval, že by nikoho nenapadlo, že není součástí vítězného týmu. Dokonce ho s pohárem vyfotografovali do novin! A to není všechno, s úsměvem podal i rozhovor pro televizi. Kolik takových asi po světě běhá?

Klokan

Ohodnotit video
(1 Hlas)

Remi Gaiilard - KlokanKlokaní scénky jsou myslím jedny z nejpovedenějších. Rémi Gaillard tu hraje spíš takového klokana škodiče, který si bere na mušku nejen „obyčejné lidi", ale tradičně také policii. Ovšem ne pokaždé to Rémimu v převleku vyjde a je z toho sranda. Nejednou ho chytili, no těžko říct, jestli to za tu srandu stálo, ale asi jo. Co myslíte?

Další informace

 • Délka videa: 3:49
 • Rok natočení: 2008
 • Kamera: Grégory Laffargue & Arnaud Albelda
 • Hudba: N&SK - Kangourou nomade
Více z této kategorie: « Šnek Žralok »

Zanechat komentář