Nejpopulárnější videa

 • Nejlepší pranky

  Rémi Gaillard - Nejlepší prankyTady nám Rémi Gaillard nabízí sestřih  těch nejzajímavějších  a nejvtipnějších scén, které je možné také dohledat na webu www.RemiGaillard.cz . Je to takový průřez jeho pokusy o humor převážně ze sportovního prostředí. Úsměvné, vtipné, komediální – Rémiho smysl pro humor asi nezná hranic, určitě nás brzy překvapí dalšími prankami.

 • Šéfkuchař

  Remi Gaillard - ŠéfkuchařTady se Rémi Gaillard představil jako kuchař a myslím, že postupoval celkem správně. Nejdřív přidal ingredience, zamíchal a ochutnal. Slané to asi bylo dost, jinak by určitě i dosolil. A pak už toho moc nestihl, protože si pro něj přišli pánové plavčíci. S těmi není radno si zahrávat, proto nechal vaření na jindy. To by mě zajímalo, co bude vařit příště, a kde?

 • Tříhvězdičkový výtah

  Remi Gaiilard - Tříhvězdičkový výtahNázev napovídá, že výtah v tomto hotelu není jen tak obyčejný výtah. Paní, která čeká, až výtah přijede je nemile překvapená, že v jejím výtahu někdo večeří. To jsou věci. „Asi nějaké novoty" jako by říkala. Rémi Gaillard opět šokuje svými nápady. Vy byste se určitě k večeři přidali, že?

Šnek

Ohodnotit video
(0 hlasů)

Remi Gaiilard - ŠnekRémi Gaillard si opět vybral převlek, jenž je hoden jeho divadelním kvalitám, oblékl se do kostýmu šneka a huráááá na dálnici. Toto video by se dalo také nazvat „Smutný život šneka", protože jak všichni známe řidiče a hysterické záchvaty mnohých z nich, když to nejede, opravdu doufám, že tohoto šneka nikdo nepřejel. Jak byste reagovali na tohle přerostlé monstrum na dálnici Vy?

Další informace

 • Délka videa: 0:38
 • Rok natočení: 2009
 • Kamera: Gérald Gattuso
 • Hudba: Monteverdi - Concerto pour mandoline
Více z této kategorie: « Netopýr Klokan »