Nejpopulárnější videa

 • Nejlepší pranky

  Rémi Gaillard - Nejlepší prankyTady nám Rémi Gaillard nabízí sestřih  těch nejzajímavějších  a nejvtipnějších scén, které je možné také dohledat na webu www.RemiGaillard.cz . Je to takový průřez jeho pokusy o humor převážně ze sportovního prostředí. Úsměvné, vtipné, komediální – Rémiho smysl pro humor asi nezná hranic, určitě nás brzy překvapí dalšími prankami.

 • Šéfkuchař

  Remi Gaillard - ŠéfkuchařTady se Rémi Gaillard představil jako kuchař a myslím, že postupoval celkem správně. Nejdřív přidal ingredience, zamíchal a ochutnal. Slané to asi bylo dost, jinak by určitě i dosolil. A pak už toho moc nestihl, protože si pro něj přišli pánové plavčíci. S těmi není radno si zahrávat, proto nechal vaření na jindy. To by mě zajímalo, co bude vařit příště, a kde?

 • Vítězství poháru

  Remi Gaillard - Vítězství poháruRémi se nebál zapojit do oslav vítězství, což není nic zvláštního, ale on nezůstal pouhým divákem, tentokrát se přidal do řad hráčů. A tak moc to prožíval, že by nikoho nenapadlo, že není součástí vítězného týmu. Dokonce ho s pohárem vyfotografovali do novin! A to není všechno, s úsměvem podal i rozhovor pro televizi. Kolik takových asi po světě běhá?

Netopýr

Ohodnotit video
(0 hlasů)

Remi Gaiilard - NetopýrPřevlek netopýra Rémimu evidentně učaroval – užívá si překvapené reakce lidí a vymýšlí nové a nové scénky a místa, kde si roli netopýra může pořádně vychutnat. Čím víc lidí šokuje, tím líp. Ale ne, zase policie. Co zase mají? Rémi Gaillard je tak trošku blázen, ale to je prostě on. Líbí se vám jeho nápady?

Další informace

 • Délka videa: 2:38
 • Rok natočení: 2009
 • Kamera: Arnaud Albelda
 • Hudba: Ray Parker Jr - Ghostbusters
Více z této kategorie: « Motýl Šnek »

Zanechat komentář