Nejpopulárnější videa

 • Nejlepší pranky

  Rémi Gaillard - Nejlepší prankyTady nám Rémi Gaillard nabízí sestřih  těch nejzajímavějších  a nejvtipnějších scén, které je možné také dohledat na webu www.RemiGaillard.cz . Je to takový průřez jeho pokusy o humor převážně ze sportovního prostředí. Úsměvné, vtipné, komediální – Rémiho smysl pro humor asi nezná hranic, určitě nás brzy překvapí dalšími prankami.

 • Šéfkuchař

  Remi Gaillard - ŠéfkuchařTady se Rémi Gaillard představil jako kuchař a myslím, že postupoval celkem správně. Nejdřív přidal ingredience, zamíchal a ochutnal. Slané to asi bylo dost, jinak by určitě i dosolil. A pak už toho moc nestihl, protože si pro něj přišli pánové plavčíci. S těmi není radno si zahrávat, proto nechal vaření na jindy. To by mě zajímalo, co bude vařit příště, a kde?

 • Vítězství poháru

  Remi Gaillard - Vítězství poháruRémi se nebál zapojit do oslav vítězství, což není nic zvláštního, ale on nezůstal pouhým divákem, tentokrát se přidal do řad hráčů. A tak moc to prožíval, že by nikoho nenapadlo, že není součástí vítězného týmu. Dokonce ho s pohárem vyfotografovali do novin! A to není všechno, s úsměvem podal i rozhovor pro televizi. Kolik takových asi po světě běhá?

Sumo

Ohodnotit video
(0 hlasů)

Remi Gaiilard - SumoSumo zápas v kruhu nebo v kruhovém objezdu, to je fuk. Kdo bude vytlačen z kruhu, toho zřejmě přejede auto. Ano, pánové zápasí na život a na smrt. Jen provoz byl zrovna poměrně velký, tak se divím, že se nestala žádná nehoda, když řidiči při odbočování koukali, co se to tu děje. Ano, Rémi Gaillard opět boduje. Zkoušeli jste někdy sumo?

Další informace

 • Délka videa: 2:39
 • Rok natočení: 2008
 • Kamera: Grégory Laffargue. Guest : Denis Bras
 • Hudba: -

Zanechat komentář