Nejpopulárnější videa

  • Nejlepší pranky

    Rémi Gaillard - Nejlepší prankyTady nám Rémi Gaillard nabízí sestřih  těch nejzajímavějších  a nejvtipnějších scén, které je možné také dohledat na webu www.RemiGaillard.cz . Je to takový průřez jeho pokusy o humor převážně ze sportovního prostředí. Úsměvné, vtipné, komediální – Rémiho smysl pro humor asi nezná hranic, určitě nás brzy překvapí dalšími prankami.

  • Šéfkuchař

    Remi Gaillard - ŠéfkuchařTady se Rémi Gaillard představil jako kuchař a myslím, že postupoval celkem správně. Nejdřív přidal ingredience, zamíchal a ochutnal. Slané to asi bylo dost, jinak by určitě i dosolil. A pak už toho moc nestihl, protože si pro něj přišli pánové plavčíci. S těmi není radno si zahrávat, proto nechal vaření na jindy. To by mě zajímalo, co bude vařit příště, a kde?

  • Vítězství poháru

    Remi Gaillard - Vítězství poháruRémi se nebál zapojit do oslav vítězství, což není nic zvláštního, ale on nezůstal pouhým divákem, tentokrát se přidal do řad hráčů. A tak moc to prožíval, že by nikoho nenapadlo, že není součástí vítězného týmu. Dokonce ho s pohárem vyfotografovali do novin! A to není všechno, s úsměvem podal i rozhovor pro televizi. Kolik takových asi po světě běhá?

Sjezdové lyžování

Ohodnotit video
(0 hlasů)

Remi Gaiilard - TenisScénka, jak Rémi Gaillard skáče ze skokanského můstku – jen je nutné podotknout, že můstek je to plavecký, nýbrž Rémi skáče na lyžích. Zajímavá podívaná. Plavčík se o Rémiho opravdu bál, neváhal za ním bez okolků skočit. Dobrá duše, kterou Rémi pořádně vystrašil. Asi by se těžko vysvětlovalo, jak se mu mohl v bazénu utopit lyžař. Co myslíte?

Další informace

Více z této kategorie: « Rugby Policejní Touchdown »

Zanechat komentář