Nejpopulárnější videa

 • Nejlepší pranky

  Rémi Gaillard - Nejlepší prankyTady nám Rémi Gaillard nabízí sestřih  těch nejzajímavějších  a nejvtipnějších scén, které je možné také dohledat na webu www.RemiGaillard.cz . Je to takový průřez jeho pokusy o humor převážně ze sportovního prostředí. Úsměvné, vtipné, komediální – Rémiho smysl pro humor asi nezná hranic, určitě nás brzy překvapí dalšími prankami.

 • Šéfkuchař

  Remi Gaillard - ŠéfkuchařTady se Rémi Gaillard představil jako kuchař a myslím, že postupoval celkem správně. Nejdřív přidal ingredience, zamíchal a ochutnal. Slané to asi bylo dost, jinak by určitě i dosolil. A pak už toho moc nestihl, protože si pro něj přišli pánové plavčíci. S těmi není radno si zahrávat, proto nechal vaření na jindy. To by mě zajímalo, co bude vařit příště, a kde?

 • Vítězství poháru

  Remi Gaillard - Vítězství poháruRémi se nebál zapojit do oslav vítězství, což není nic zvláštního, ale on nezůstal pouhým divákem, tentokrát se přidal do řad hráčů. A tak moc to prožíval, že by nikoho nenapadlo, že není součástí vítězného týmu. Dokonce ho s pohárem vyfotografovali do novin! A to není všechno, s úsměvem podal i rozhovor pro televizi. Kolik takových asi po světě běhá?

Desetiboj

Ohodnotit video
(1 Hlas)

Remi Gaiilard - DesetibojMezi další sportovní disciplíny, které si Rémi Gaillard vyzkoušel, patří sprint, skok do dálky, hod koulí (tedy melounem, což bylo vykoupeno ránou do hlavy, kterou způsobil rozčílený prodavač melounů). Dále vyzkoušel běh přes překážky, hod diskem a nemalý úspěch u rybářů měl i hod šípem (tedy vlastně prutem) a pár dalších. Desetiboj byl úspěšný. Zasportujete si taky někdy?

Další informace

 • Délka videa: 2:30
 • Rok natočení: 2006
 • Kamera: Grégory Laffargue & Arnaud Albelda.
 • Hudba: ESPN Sports Theme Song - MLB on FOX.
Více z této kategorie: Formule 1 »

Zanechat komentář