Nejpopulárnější videa

 • Nejlepší pranky

  Rémi Gaillard - Nejlepší prankyTady nám Rémi Gaillard nabízí sestřih  těch nejzajímavějších  a nejvtipnějších scén, které je možné také dohledat na webu www.RemiGaillard.cz . Je to takový průřez jeho pokusy o humor převážně ze sportovního prostředí. Úsměvné, vtipné, komediální – Rémiho smysl pro humor asi nezná hranic, určitě nás brzy překvapí dalšími prankami.

 • Šéfkuchař

  Remi Gaillard - ŠéfkuchařTady se Rémi Gaillard představil jako kuchař a myslím, že postupoval celkem správně. Nejdřív přidal ingredience, zamíchal a ochutnal. Slané to asi bylo dost, jinak by určitě i dosolil. A pak už toho moc nestihl, protože si pro něj přišli pánové plavčíci. S těmi není radno si zahrávat, proto nechal vaření na jindy. To by mě zajímalo, co bude vařit příště, a kde?

 • Tříhvězdičkový výtah

  Remi Gaiilard - Tříhvězdičkový výtahNázev napovídá, že výtah v tomto hotelu není jen tak obyčejný výtah. Paní, která čeká, až výtah přijede je nemile překvapená, že v jejím výtahu někdo večeří. To jsou věci. „Asi nějaké novoty" jako by říkala. Rémi Gaillard opět šokuje svými nápady. Vy byste se určitě k večeři přidali, že?

Desetiboj

Ohodnotit video
(1 Hlas)

Remi Gaiilard - DesetibojMezi další sportovní disciplíny, které si Rémi Gaillard vyzkoušel, patří sprint, skok do dálky, hod koulí (tedy melounem, což bylo vykoupeno ránou do hlavy, kterou způsobil rozčílený prodavač melounů). Dále vyzkoušel běh přes překážky, hod diskem a nemalý úspěch u rybářů měl i hod šípem (tedy vlastně prutem) a pár dalších. Desetiboj byl úspěšný. Zasportujete si taky někdy?

Další informace

 • Délka videa: 2:30
 • Rok natočení: 2006
 • Kamera: Grégory Laffargue & Arnaud Albelda.
 • Hudba: ESPN Sports Theme Song - MLB on FOX.
Více z této kategorie: Formule 1 »