Nejpopulárnější videa

 • Nejlepší pranky

  Rémi Gaillard - Nejlepší prankyTady nám Rémi Gaillard nabízí sestřih  těch nejzajímavějších  a nejvtipnějších scén, které je možné také dohledat na webu www.RemiGaillard.cz . Je to takový průřez jeho pokusy o humor převážně ze sportovního prostředí. Úsměvné, vtipné, komediální – Rémiho smysl pro humor asi nezná hranic, určitě nás brzy překvapí dalšími prankami.

 • Šéfkuchař

  Remi Gaillard - ŠéfkuchařTady se Rémi Gaillard představil jako kuchař a myslím, že postupoval celkem správně. Nejdřív přidal ingredience, zamíchal a ochutnal. Slané to asi bylo dost, jinak by určitě i dosolil. A pak už toho moc nestihl, protože si pro něj přišli pánové plavčíci. S těmi není radno si zahrávat, proto nechal vaření na jindy. To by mě zajímalo, co bude vařit příště, a kde?

 • Vítězství poháru

  Remi Gaillard - Vítězství poháruRémi se nebál zapojit do oslav vítězství, což není nic zvláštního, ale on nezůstal pouhým divákem, tentokrát se přidal do řad hráčů. A tak moc to prožíval, že by nikoho nenapadlo, že není součástí vítězného týmu. Dokonce ho s pohárem vyfotografovali do novin! A to není všechno, s úsměvem podal i rozhovor pro televizi. Kolik takových asi po světě běhá?

Papež Rémi

Ohodnotit video
(0 hlasů)

Rémi Gaillard - Papež RémiTěžko říct, jak se k tomuto videu stavěli věřící, ale zbytek kolemjdoucích Rémi určitě pobavil. Je vtipné, jak před domem projíždí tramvaj a pak se na balkóně zjeví papež Rémi Gaillard, který tu promlouvá k národu. Upřímně mu nerozumím v tom hluku ani slovo, ale asi promlouvá k těm co se zúčastnili oné „posvátné pouti". Vlastně je ta scénka dost vtipná, i holubi mu tam lítali. Co myslíte?

Další informace

 • Délka videa: 1:33
 • Rok natočení: 2006
 • Kamera: Arnaud Albelda & Gregory Laffargue - Guest : Sébastien Faury & Laurent Garnier
 • Hudba: -
Více z této kategorie: « Myčka Párty »

Zanechat komentář