Nejpopulárnější videa

  • Nejlepší pranky

    Rémi Gaillard - Nejlepší prankyTady nám Rémi Gaillard nabízí sestřih  těch nejzajímavějších  a nejvtipnějších scén, které je možné také dohledat na webu www.RemiGaillard.cz . Je to takový průřez jeho pokusy o humor převážně ze sportovního prostředí. Úsměvné, vtipné, komediální – Rémiho smysl pro humor asi nezná hranic, určitě nás brzy překvapí dalšími prankami.

  • Šéfkuchař

    Remi Gaillard - ŠéfkuchařTady se Rémi Gaillard představil jako kuchař a myslím, že postupoval celkem správně. Nejdřív přidal ingredience, zamíchal a ochutnal. Slané to asi bylo dost, jinak by určitě i dosolil. A pak už toho moc nestihl, protože si pro něj přišli pánové plavčíci. S těmi není radno si zahrávat, proto nechal vaření na jindy. To by mě zajímalo, co bude vařit příště, a kde?

  • Vítězství poháru

    Remi Gaillard - Vítězství poháruRémi se nebál zapojit do oslav vítězství, což není nic zvláštního, ale on nezůstal pouhým divákem, tentokrát se přidal do řad hráčů. A tak moc to prožíval, že by nikoho nenapadlo, že není součástí vítězného týmu. Dokonce ho s pohárem vyfotografovali do novin! A to není všechno, s úsměvem podal i rozhovor pro televizi. Kolik takových asi po světě běhá?

Rémi Gaillard - Dám ti peníze Představte si, že k Vám přistoupí muž a jen tak Vám dá peníze. Bláznivé a v dnešním moderním světě zcela nereálné, že? A teď si představte, že to navíc bude Rémi Gaillard. Ne to není scifi, to je realita. Poznali byste Rémiho, kdyby Vás na ulici oslovil?

Rémi Gaillard - Hasič Rémi Být hasičem v dnešní době kuřáků není jednoduché. Takový profesionální hasič Rémi všude vidí možnost vzplanutí ohně např. od cigarety, tak proto vezme tuto možnost do svých rukou a jednou pro vždy ji s danou osobou vyřeší. Také Vám vadí kouření na veřejných místech?

Rémi Gaillard - Pirát Rémi Každé dítě sní být kosmonautem, popelářem nebo pirátem. A právě třetí možnost si na ostro vyzkoušel také náš Rémi Gaillard. Problém byl, že ji zkoušem především u pobřeží nebo v přístavech. Už jste někdo potkali podobného piráta?

Rémi Gaillard - Ambulance Také u doktora máte strach z jehel? Tak to jste ještě nebyli v nemocnici, kde pracuje Rémi. Ten totiž má panečku jehlu s velkým J. Navíc zvládne bravurně, i roznášku lidských orgánů. Bojíte se jehel?

Rémi Gaillard - Mafián Rémi Být taxikářem není žádná výhra. Pracujete především v noci a většina Vašich zákazníků jsou opili lidé. Ale nikdy nevíte kdo si k Vám do auta sedne a kam bude chtít zavést. Jednoho takového velmi zvláštního zákazníka si zahraje také Rémi Gaillard. Už jste někdy jeli taxíkem?

Rémi Gaillard - Ahoj světe Parádní video od Rémiho, které doslova protančí celý svět. Znáte všechny státy na videu?

Rémi Gaillard - Slepec Představte si, že byste potkali slepého může, který řídí auto nebo se prochází po eskalátorech nákupního centra. Co byste si pomysleli? Naštěstí je to pouze sranda se skrytou kamerou.

Rémi Gaillard - Veselé Vánoce Přemýšleli jste někdy nad tím, s jakými probléme se může potýkat Santa Claus v moderním světě? Co když se mi sobi rozutečou, kde najde nové? Co když si potřebuje odskočit a nenajde veřejné WC? O těchto a dalších problémech Vám natočil Rémi zábavné video.