Nejpopulárnější videa

 • Nejlepší pranky

  Rémi Gaillard - Nejlepší prankyTady nám Rémi Gaillard nabízí sestřih  těch nejzajímavějších  a nejvtipnějších scén, které je možné také dohledat na webu www.RemiGaillard.cz . Je to takový průřez jeho pokusy o humor převážně ze sportovního prostředí. Úsměvné, vtipné, komediální – Rémiho smysl pro humor asi nezná hranic, určitě nás brzy překvapí dalšími prankami.

 • Šéfkuchař

  Remi Gaillard - ŠéfkuchařTady se Rémi Gaillard představil jako kuchař a myslím, že postupoval celkem správně. Nejdřív přidal ingredience, zamíchal a ochutnal. Slané to asi bylo dost, jinak by určitě i dosolil. A pak už toho moc nestihl, protože si pro něj přišli pánové plavčíci. S těmi není radno si zahrávat, proto nechal vaření na jindy. To by mě zajímalo, co bude vařit příště, a kde?

 • Tříhvězdičkový výtah

  Remi Gaiilard - Tříhvězdičkový výtahNázev napovídá, že výtah v tomto hotelu není jen tak obyčejný výtah. Paní, která čeká, až výtah přijede je nemile překvapená, že v jejím výtahu někdo večeří. To jsou věci. „Asi nějaké novoty" jako by říkala. Rémi Gaillard opět šokuje svými nápady. Vy byste se určitě k večeři přidali, že?

Roxanne

Ohodnotit video
(0 hlasů)

Rémi Gaillard - RoxanneZnáte ten pocit, kdy máte ve sluchátkách váš oblíbený song a vyloženě máte chuť si ho nahlas zazpívat? Tak tímhle pocitem asi často trpí také Rémi Gaillard, který v této scénce předvedl svůj pěvecký talent. Bohužel moc o talentu to nebylo, ale vtipné to bylo. Rémi chtěl tentokrát zazpívat celému obchoďáku. Nejdřív si asi všichni říkali „Bože, co se to děje", ale pak už se jen smáli. Co Vy, zpíváte si občas taky na veřejnosti?

Další informace

 • Délka videa: 1:05
 • Rok natočení: 2008
 • Kamera: Arnaud Albelda
 • Hudba: The Police - Roxanne