Nejpopulárnější videa

 • Nejlepší pranky

  Rémi Gaillard - Nejlepší prankyTady nám Rémi Gaillard nabízí sestřih  těch nejzajímavějších  a nejvtipnějších scén, které je možné také dohledat na webu www.RemiGaillard.cz . Je to takový průřez jeho pokusy o humor převážně ze sportovního prostředí. Úsměvné, vtipné, komediální – Rémiho smysl pro humor asi nezná hranic, určitě nás brzy překvapí dalšími prankami.

 • Šéfkuchař

  Remi Gaillard - ŠéfkuchařTady se Rémi Gaillard představil jako kuchař a myslím, že postupoval celkem správně. Nejdřív přidal ingredience, zamíchal a ochutnal. Slané to asi bylo dost, jinak by určitě i dosolil. A pak už toho moc nestihl, protože si pro něj přišli pánové plavčíci. S těmi není radno si zahrávat, proto nechal vaření na jindy. To by mě zajímalo, co bude vařit příště, a kde?

 • Vítězství poháru

  Remi Gaillard - Vítězství poháruRémi se nebál zapojit do oslav vítězství, což není nic zvláštního, ale on nezůstal pouhým divákem, tentokrát se přidal do řad hráčů. A tak moc to prožíval, že by nikoho nenapadlo, že není součástí vítězného týmu. Dokonce ho s pohárem vyfotografovali do novin! A to není všechno, s úsměvem podal i rozhovor pro televizi. Kolik takových asi po světě běhá?

Fotbal 2014

Ohodnotit video
(0 hlasů)

Remi Gaillard - Fotbal 2014Fotbalové kousky, s přesností na milimetry, nad kterými zůstává rozum stát. To nám tu předvádí Rémi Gaillard. Kdyby existovala disciplína „střelba míčem", Rémi by určitě vyhrál zlato. Jako by na Rémiho fyzikální zákony neplatily nebo jim on diktoval směr. Na stránkách www.remigaillard najdete nespočet inspirace. Baví Vás podobné vychytávky s míčem?

Další informace

 • Délka videa: 8:01
 • Rok natočení: 2014
 • Kamera: Pierre Dentale, Aurélien Zazurca, Arnaud Albelda, William Dollars
 • Hudba: Angel & Flo (Goulamas'K)

Zanechat komentář