Nejpopulárnější videa

 • Nejlepší pranky

  Rémi Gaillard - Nejlepší prankyTady nám Rémi Gaillard nabízí sestřih  těch nejzajímavějších  a nejvtipnějších scén, které je možné také dohledat na webu www.RemiGaillard.cz . Je to takový průřez jeho pokusy o humor převážně ze sportovního prostředí. Úsměvné, vtipné, komediální – Rémiho smysl pro humor asi nezná hranic, určitě nás brzy překvapí dalšími prankami.

 • Šéfkuchař

  Remi Gaillard - ŠéfkuchařTady se Rémi Gaillard představil jako kuchař a myslím, že postupoval celkem správně. Nejdřív přidal ingredience, zamíchal a ochutnal. Slané to asi bylo dost, jinak by určitě i dosolil. A pak už toho moc nestihl, protože si pro něj přišli pánové plavčíci. S těmi není radno si zahrávat, proto nechal vaření na jindy. To by mě zajímalo, co bude vařit příště, a kde?

 • Tříhvězdičkový výtah

  Remi Gaiilard - Tříhvězdičkový výtahNázev napovídá, že výtah v tomto hotelu není jen tak obyčejný výtah. Paní, která čeká, až výtah přijede je nemile překvapená, že v jejím výtahu někdo večeří. To jsou věci. „Asi nějaké novoty" jako by říkala. Rémi Gaillard opět šokuje svými nápady. Vy byste se určitě k večeři přidali, že?

Fotbal 2010

Ohodnotit video
(0 hlasů)

Rémi Gaillard - Fotbal 2010Rémi Gaillard se zřejmě s míčem narodil, už jako malý musel běhat za míčem, protože takhle geniálně to s ním opravdu moc lidí neumí. Někdo říká „kulatý nesmysl", ale pro Rémiho je to naopak smysl života. Prý každý z nás se narodil pro nějaký sport, Rémi Gaillard v tom má jasno, co Vy? Jakým sportem žijte Vy?

Další informace

 • Délka videa: 9:52
 • Rok natočení: 2010
 • Kamera: Arnaud Albelda & Steve Reimonen
 • Hudba: Greg Laffargue - Put It Where You Want It
Více z této kategorie: « Fotbal 2009 Fotbal 2012 »