Nejpopulárnější videa

  • Nejlepší pranky

    Rémi Gaillard - Nejlepší prankyTady nám Rémi Gaillard nabízí sestřih  těch nejzajímavějších  a nejvtipnějších scén, které je možné také dohledat na webu www.RemiGaillard.cz . Je to takový průřez jeho pokusy o humor převážně ze sportovního prostředí. Úsměvné, vtipné, komediální – Rémiho smysl pro humor asi nezná hranic, určitě nás brzy překvapí dalšími prankami.

  • Šéfkuchař

    Remi Gaillard - ŠéfkuchařTady se Rémi Gaillard představil jako kuchař a myslím, že postupoval celkem správně. Nejdřív přidal ingredience, zamíchal a ochutnal. Slané to asi bylo dost, jinak by určitě i dosolil. A pak už toho moc nestihl, protože si pro něj přišli pánové plavčíci. S těmi není radno si zahrávat, proto nechal vaření na jindy. To by mě zajímalo, co bude vařit příště, a kde?

  • Vítězství poháru

    Remi Gaillard - Vítězství poháruRémi se nebál zapojit do oslav vítězství, což není nic zvláštního, ale on nezůstal pouhým divákem, tentokrát se přidal do řad hráčů. A tak moc to prožíval, že by nikoho nenapadlo, že není součástí vítězného týmu. Dokonce ho s pohárem vyfotografovali do novin! A to není všechno, s úsměvem podal i rozhovor pro televizi. Kolik takových asi po světě běhá?

Remi Gaillard - Vítězství poháruRémi se nebál zapojit do oslav vítězství, což není nic zvláštního, ale on nezůstal pouhým divákem, tentokrát se přidal do řad hráčů. A tak moc to prožíval, že by nikoho nenapadlo, že není součástí vítězného týmu. Dokonce ho s pohárem vyfotografovali do novin! A to není všechno, s úsměvem podal i rozhovor pro televizi. Kolik takových asi po světě běhá?

Remi Gaillard - Fotbal s policiíS policií má Rémi Gaillard bohaté zkušenosti, a tak si neodpustí jedno kopnutí – naprosto nevinné kopnutí do míče. Jenže míč proletí otevřenými dveřmi policejní dodávky a končí v autě. Asi se tohle policii moc často nestává, protože byli poměrně dost překvapení. A Rémi? Ten měl radost, že se trefil a že ho nechytili. Tohle vtip nepostrádá, co myslíte?

Rémi Gaillard - Ronaldo vs. Rémi GaillardOpravdu parádní fotbalové kousky, a to jak od Ronalda, tak taky v podání Rémiho Gaillarda. Rémi si tímto videem získal další fanoušky z fotbalových řad. Také by Vás zajímalo, jak dlouho to trénovali? Taková fotbalová kouzla se nenaučí každý, někdo na to nemá hlavu, jiný nohy. Rémi i Ronaldo mají evidentně fotbal v krvi, ale jen jeden ho hraje profesionálně. Škoda, co říkáte?

Remi Gaillard - Tony Parker vs. Remi GaillardRémi Gaillard evidentně sportem žije. Tentokrát basketbal. Dalo by se říct, že Rémi a Tony Parker míčem vládnou. Přesné oko a chuť porovnat své síly ve střelbě na koš, to je to, co je dnes přivedlo do tělocvičny, kde předvádějí úžasné triky s míčem. Je vidět, že to nedělají poprvé. Tak co, líbí se Vám tyhle basketbalové parádičky?

Remi Gaillard - Fotbal 2014Fotbalové kousky, s přesností na milimetry, nad kterými zůstává rozum stát. To nám tu předvádí Rémi Gaillard. Kdyby existovala disciplína „střelba míčem", Rémi by určitě vyhrál zlato. Jako by na Rémiho fyzikální zákony neplatily nebo jim on diktoval směr. Na stránkách www.remigaillard najdete nespočet inspirace. Baví Vás podobné vychytávky s míčem?

Rémi Gaillard - Fotbal 2012Sestřih kuriózních čísel z kopačky Rémiho Gaillarda. Rémimu zřejmě nikdy nedojdou nápady a svými fotbalovými kousky bude šokovat svět. Nemluvě o tom, že laťku v této disciplíně dává s každým povedeným míčem o kus výš. Tak talent ten hoch evidentně má. Co Vy, troufli byste si na duel s Rémim?

Rémi Gaillard - Fotbal 2010Rémi Gaillard se zřejmě s míčem narodil, už jako malý musel běhat za míčem, protože takhle geniálně to s ním opravdu moc lidí neumí. Někdo říká „kulatý nesmysl", ale pro Rémiho je to naopak smysl života. Prý každý z nás se narodil pro nějaký sport, Rémi Gaillard v tom má jasno, co Vy? Jakým sportem žijte Vy?

Remi Gaillard - Fotbal 2009Rémiho fotbalové triky propracované do detailu, to určitě inspiruje spoustu fotbalových amatérů, kteří si s míčem teprve nedávno potykali. Prostřihy do záběrů zápasu, kterého se Rémi Gaillard zúčastnil alias oficiální hráč, jsou taky parádní. Nikdo nepoznal, že Rémi je pouhým fanouškem. Líbí se Vám jeho kousky s míčem?