Nejpopulárnější videa

 • Nejlepší pranky

  Rémi Gaillard - Nejlepší prankyTady nám Rémi Gaillard nabízí sestřih  těch nejzajímavějších  a nejvtipnějších scén, které je možné také dohledat na webu www.RemiGaillard.cz . Je to takový průřez jeho pokusy o humor převážně ze sportovního prostředí. Úsměvné, vtipné, komediální – Rémiho smysl pro humor asi nezná hranic, určitě nás brzy překvapí dalšími prankami.

 • Šéfkuchař

  Remi Gaillard - ŠéfkuchařTady se Rémi Gaillard představil jako kuchař a myslím, že postupoval celkem správně. Nejdřív přidal ingredience, zamíchal a ochutnal. Slané to asi bylo dost, jinak by určitě i dosolil. A pak už toho moc nestihl, protože si pro něj přišli pánové plavčíci. S těmi není radno si zahrávat, proto nechal vaření na jindy. To by mě zajímalo, co bude vařit příště, a kde?

 • Vítězství poháru

  Remi Gaillard - Vítězství poháruRémi se nebál zapojit do oslav vítězství, což není nic zvláštního, ale on nezůstal pouhým divákem, tentokrát se přidal do řad hráčů. A tak moc to prožíval, že by nikoho nenapadlo, že není součástí vítězného týmu. Dokonce ho s pohárem vyfotografovali do novin! A to není všechno, s úsměvem podal i rozhovor pro televizi. Kolik takových asi po světě běhá?

Velký útěk

Ohodnotit video
(0 hlasů)

Rémi Gaillard - Velký útěkJedete autem a najednou se před vámi, přímo uprostřed silnice, zvedne poklop od kanálu. Pomalu se z něj vysouká někdo v pruhovaném mondůru a čepici. Zřejmě uprchl z vězení, co teď? Je to jak scénka vystřižená z filmu. Rémi Gaillard šokoval řidiče svým divadelním výstupem, kde si zahrál uprchlíka. Tohle se dnes přeci nikomu nemůže stát, nebo ano?

Další informace

 • Délka videa: 0:40
 • Rok natočení: 2005
 • Kamera: Grégory Laffargue
 • Hudba: BOF la Grande Evasion

Zanechat komentář