Nejpopulárnější videa

 • Nejlepší pranky

  Rémi Gaillard - Nejlepší prankyTady nám Rémi Gaillard nabízí sestřih  těch nejzajímavějších  a nejvtipnějších scén, které je možné také dohledat na webu www.RemiGaillard.cz . Je to takový průřez jeho pokusy o humor převážně ze sportovního prostředí. Úsměvné, vtipné, komediální – Rémiho smysl pro humor asi nezná hranic, určitě nás brzy překvapí dalšími prankami.

 • Šéfkuchař

  Remi Gaillard - ŠéfkuchařTady se Rémi Gaillard představil jako kuchař a myslím, že postupoval celkem správně. Nejdřív přidal ingredience, zamíchal a ochutnal. Slané to asi bylo dost, jinak by určitě i dosolil. A pak už toho moc nestihl, protože si pro něj přišli pánové plavčíci. S těmi není radno si zahrávat, proto nechal vaření na jindy. To by mě zajímalo, co bude vařit příště, a kde?

 • Vítězství poháru

  Remi Gaillard - Vítězství poháruRémi se nebál zapojit do oslav vítězství, což není nic zvláštního, ale on nezůstal pouhým divákem, tentokrát se přidal do řad hráčů. A tak moc to prožíval, že by nikoho nenapadlo, že není součástí vítězného týmu. Dokonce ho s pohárem vyfotografovali do novin! A to není všechno, s úsměvem podal i rozhovor pro televizi. Kolik takových asi po světě běhá?

Tarzan

Ohodnotit video
(0 hlasů)

Rémi Gaillard - TarzanVe zdejším ZOO mají zvláštní exemplář, jmenuje se Rémi Gaillard a má tu sebou spoustu bláznivých kamarádů, kteří se převlékli za zvířata a spolu s Rémim si zahráli scénku z Tarzana. Personál ZOO z toho moc nadšený nebyl. Je škoda, že se předem se ZOO nedomluvili na natáčení, takhle sice šokovali lidi, ale vystrašili zvířata. Rémi, na blázinec to není, ale cvok jsi. Co myslíte?

Další informace

 • Délka videa: 1:57
 • Rok natočení: 2009
 • Kamera: Grégory Laffargue & Steve Reimonen
 • Hudba: Bérurier Noir - Vive le feu
Více z této kategorie: « Star Wars Velký útěk »

Zanechat komentář