Nejpopulárnější videa

 • Nejlepší pranky

  Rémi Gaillard - Nejlepší prankyTady nám Rémi Gaillard nabízí sestřih  těch nejzajímavějších  a nejvtipnějších scén, které je možné také dohledat na webu www.RemiGaillard.cz . Je to takový průřez jeho pokusy o humor převážně ze sportovního prostředí. Úsměvné, vtipné, komediální – Rémiho smysl pro humor asi nezná hranic, určitě nás brzy překvapí dalšími prankami.

 • Šéfkuchař

  Remi Gaillard - ŠéfkuchařTady se Rémi Gaillard představil jako kuchař a myslím, že postupoval celkem správně. Nejdřív přidal ingredience, zamíchal a ochutnal. Slané to asi bylo dost, jinak by určitě i dosolil. A pak už toho moc nestihl, protože si pro něj přišli pánové plavčíci. S těmi není radno si zahrávat, proto nechal vaření na jindy. To by mě zajímalo, co bude vařit příště, a kde?

 • Tříhvězdičkový výtah

  Remi Gaiilard - Tříhvězdičkový výtahNázev napovídá, že výtah v tomto hotelu není jen tak obyčejný výtah. Paní, která čeká, až výtah přijede je nemile překvapená, že v jejím výtahu někdo večeří. To jsou věci. „Asi nějaké novoty" jako by říkala. Rémi Gaillard opět šokuje svými nápady. Vy byste se určitě k večeři přidali, že?

Star Wars

Ohodnotit video
(2 hlasů)

Rémi Gaillard - Star WarsKdysi dávno, v jedné předaleké galaxii bojují opět vesmírní hrdinové. V jejich čele je Rémi Gaillard, který se neohroženě staví proti všem představitelům zla. Velmi vtipně pojatá videa, kde jsou zprvu všichni zúčastnění ohromeni robůtkem R2-D2. V zápětí však pokaždé dojde k bitce, ve které v záblezcích světelných mečů, zvítězí ten silnější. Jste také příznivci Star wars?

Další informace

 • Délka videa: 2:56
 • Rok natočení: 2014
 • Kamera: Pierre Dentale, Steve Reimonen
 • Hudba: Star Wars - The Imperial March (Darth Vader's Theme)
Více z této kategorie: « Růžový Panter Tarzan »